Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ ın girişimleriyle yapılacak olan Millet Bahçesi için ihaleye çıkılıyor

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ ın girişimleriyle yapılacak olan Millet Bahçesi için ihaleye çıkılıyor
REKLAM ALANI
11.02.2022
A+
A-

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde Başarılı  Belediye Başkanı  Halfeti  Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ ın girişimleriyle yapılacak olan Millet Bahçesi için ihaleye çıkılıyor.

Açıklama yok.
Halfeti ilçesi,  Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte değişim, dönüşüm ve gelişimini sürdürüyor. ilçenin dört bir tarafında başlatılan yeşil atağı millet bahçesi ile taçlandırılacak.

Açıklama yok.

Halfeti Belediye Başkanı Şeref  Albayrak’ ın girişimleriyle ilçede TOKİ tarafından yapılacak olan 55 bin metre kare alana sahip Millet Bahçesi 8 Nisan’da ihaleye çıkacak.

Bir şunu diyen bir yazı '14:27 LTE f haleler İhale Tarihleri Değerlendirme Aşamasındaki İhaleler İhale Tarihleri 8 Nisan 2022 14:30 Şanlıurfa Halfeti İlcesi, Karaotlak Mahallesi Millet Bahçesi Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi și (E-ihale) T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI ve Şanlıurfa İli Halfeti İlçesi Karaotlak Mahallesi Millet Bahçesi Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemes İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek teklifler sadece elektronik ortamda üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı toki.gov.tr' görseli olabilir
Halfeti Millet Bahçesinde; Millet Kıraathanesi, Bisiklet Yolu, Çocuk Oyun Alanı, Fitness Alanları, Çok Amaçlı Saha, Tenis Sahası, Çim Amfi, Biyolojik Gölet, Otopark ve Meydanlar her alacak.

Bir şunu diyen bir yazı '14:27 LTE f ve You Tube le Ve b) Niteliği türü ve miktarı 2-İhale konusu yapım işinin a) Adı :Şanlıurfa İli Halfeti İlçesi Karaotlak Mahallesi Millet Bahçesi Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları Altyapı Çevre Düzenlemesi İşi :Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle Yapılacak Olan 1.517,31 m² İnşaat Alanına Sahip Sosyal Donatılar ve 54.555,50 m² Alanda Millet Bahçesi Genel Altyapı İşleri ve Rekreasyon Alanları İşi Ayrıntılı toki.gov.tr toki' görseli olabilir

Konum itibariyle projenin çevresinde konut, eğitim ve sosyal tesis fonksiyonlarının rekreasyonel gereksimleride karşılanmış olacak.

Açıklama yok.

Farklı yaş gruplarına uygun ve doğayla uyumlu birbirine entegre olan doğam formlardan oluşacak olan Halfeti Millet Bahçesi, estetik kaygılar göz önünde bulundurularak endemik bitkilerin tasarımla birlikte kullanılması sağlanacak.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ‘Başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum olmak üzere bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

 

REKLAM ALANI